No products
Prices are VAT included
View larger IN STOCK
R346.00 VAT incl.
My Pals Are Here Maths Tests 6 (3rd Edition)
- used to supplement:
My Pals Are Here Maths 6A Pupil's Book (3rd Edition) (textbook)
My Pals Are Here Maths 6A Workbook (3rd Edition)
My Pals Are Here Maths 6B Pupil's Book (3rd Edition) (textbook)
My Pals Are Here Maths 6BÂ (3rd Edition)
| ISBN | 9789813166448 |
| Publisher | Marshall Cavendish Education |
| Series | My Pals Are Here! |
| Edition | 3rd Edition |
| Core / Supplementary | Supplementary |
| Grade | Grade 7 (South Africa) |
| Width | 21cm |
| Height | 0.8cm |
| Length | 29.8cm |
| Mass | 0.40kg |
| Colour | Black and White |
| Number of pages | 163 |
