No products
Prices are VAT included
View larger
R180.00 VAT incl.
My Pals Are Here Maths 6B Workbook (3rd Edition) - used in conjunction with: My Pals Are Here Maths 6B Pupil's Book (textbook) (3rd Edition)
| ISBN | 9879814684040 |
| Publisher | Marshall Cavendish Education |
| Series | My Pals Are Here! |
| Edition | 3rd Edition |
| Core / Supplementary | Core |
| Type of book | Workbook |
| Grade | Grade 7 (South Africa) |
| Width | 21.5cm |
| Length | 27.5cm |
| Depth | 1cm |
| Mass | 0.32kg |
| Colour | Black & White |
| Number of pages | 136 |
