No products
Prices are VAT included
View larger
R115.00 VAT incl.
Marshall Cavendish Science Activity Book 2 (Cambridge International Edition) used in conjunction Marshall Cavendish Science Pupil's Book 2 (Cambridge International Edition) (Print & E-book bundle)
| ISBN | 9789814736831 |
| Publisher | Marshall Cavendish Education |
| Series | Cambridge International Edition |
| Core / Supplementary | Core |
| Type of book | Activity book |
| Grade | Grade 2 |
| Width | 21.6cm |
| Height | 0.5cm |
| Depth | 27.6cm |
| Mass | 0.22kg |
| Colour | Full Colour |
| Number of pages | 90 |
