No products
Prices are VAT included
View larger Available soon
R220.00 VAT incl.
MPH Science International Activity Book 4 (2nd Edition) for use in Grade 4 together with MPH Science International Textbook 4 (2nd Edition)
| ISBN | 9789814861496 |
| Publisher | Marshall Cavendish |
| Edition | 2nd Edition |
| Core / Supplementary | Core |
| Type of book | Activity |
| Grade | Grade 4 |
| Width | 21cm |
| Length | 27.5cm |
| Depth | 0.6cm |
| Mass | 0.30kg |
| Colour | Black & White |
| Number of pages | 121 |
